MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 7986253
nr 798 6253
Stolar
4 st, 50/60-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:17:12
17/12 13:38:55